Як вибрати масажер для тіла

Особистий масажист - це привілей тільки для заможних? А ось і ні, адже існує величезна різноманітність масажерів для будь-якого виду масажу. Підібравши для себе найбільш підходящу модель масажного приладу, Ви точно забезпечите собі домашній, розслаблювальний і оздоровлювальний масаж у будь-який зручний час. 

Існують масажери для спини, живота, ніг, обличчя або універсальні, зі змінними насадками. За принципом роботи вони теж між собою різняться: є роликові, інфрачервоні, імпульсивні, а також вібро- і гідромасажери. Щоб не розгубитися при такому розмаїтті моделей, радимо визначити для себе таке:

 • який масаж Ви хочете для себе
 • для якої частини тіла буде застосовуватися масажер найчастіше
 • скільки режимів має бути в приладі
 • наскільки компактним він має бути

Варто зауважити, що масаж - це не просто приємні розслаблювальні відчуття після важкого дня. Різні види цієї маніпуляції передбачають різні цілі: відновлення м'язів і зв'язок, зняття м'язових спазмів і затисків, стимулювання кровообігу тощо. Тому розглянемо види масажерів для тіла детальніше. 

Компактні вібромасажери

Це маленькі зручні пристрої, що працюють від батарейок або електромережі. У комплектації можуть йти різні насадки, для відповідного типу і режиму масажу. Прилад здійснює коливальні рухи насадками, певної амплітуди і частоти. Один з найпопулярніших різновидів - ручний вібромасажер, званий також "скульптором тіла". Така модель не просто розминає м'язи, а й сприяє спалюванню підшкірного жиру, тонізує шкіру і покращує кровообіг. 

Вібромасажери універсальні, вони здійснюють масаж практично на будь-якій частині тіла: спина, шия, руки, торс, стегна, ступні. Завдяки такому пристрою можна ефективно боротися з целюлітом, знімати втому, розминати затерплі або затиснуті м'язи і просто додати собі бадьорості та гарного самопочуття, коли захочеться. Деякі моделі доповнені функцією інфрачервоного випромінювання, що благотворно впливає на стан шкіри, суглобів і зв'язок. Інфрачервоне випромінювання прогріває тіло на 2-3 см, і благополучно усуває запальні процеси і хворобливі відчуття. 

Якщо Ви хочете отримувати додатковий косметологічний бонус від масажу, рекомендуємо звернути увагу на моделі з насадками для пілінгу, для додаткового очищення шкіри.

Масажери для ніг

Ступні - це топографічна карта всіх систем організму, тому масаж цієї частини тіла дарує оздоровчу релаксацію, адже додатково відбувається стимуляція акупунктурних точок організму. Масажні ванночки можуть мати різноманітний функціонал:

 • гідромасаж
 • роликовий
 • прогрівання
 • інфрачервоне опромінення
 • режим шиацу

Масажери для ніг можуть бути представлені у вигляді ванночок, або спеціальних підставок. Вони допомагають нормалізувати загальне самопочуття, зняти набряклість, пітливість і біль у ногах, а також можуть слугувати профілактикою плоскостопості та деформації стопи. 

Масажні накидки та пояси

Для тих, у кого сидяча робота, а також автомобілістам рекомендується масажна накидка, оснащена роликами і нагрівальними елементами. Виріб просто стелиться на крісло або стілець, і вмикається за потреби. Такий масаж усуває скутість і спазми в м'язах спини і шийного відділу, надаючи при цьому низку додаткових корисних функцій:

 • стимулює кровообіг і лімфоток
 • запобігають розвитку сколіозу і радикуліту
 • допомагає в разі застуджених м'язів спинного і шийного відділу
 • знімає втому

Спеціально для процедури в лежачому положенні існують моделі у вигляді матраца або подушок. Страждаєте на поперековий радикуліт або шийний остеохондроз? На допомогу прийдуть масажні пояси та шийні масажери.

Тепер Ви знаєте, які бувають види масажерів і чим вони між собою відрізняються. Залишається тільки вибрати відповідний пристрій, придбати його і залишити болі в спині або в м'язах у минулому.
Рекомендовані товари