Як же працюють озонатори?

Багато хто задається питанням - як працюють озонатори? Насправді, все досить просто: вони генерують з повітря, що надходить всередину нього, озон за допомогою насоса. Генеруємий розряд електрики, який змушує молекули кисню розпадатися на атоми, які знову з'єднуються з молекулами кисню, і утворюється озон - молекулярна формула його О3, він містить три молекули кисню. Купивши озонатор, підберіть йому відповідне місце. Найкраще - на стіні. Що вище, то краще, тому що озон має масу, більшу за масу повітря.

Якщо озонатор призначений для обробки води, його слід розташовувати вище посудини. Що таке дифузний камінь? Це своєрідний розсікач струменя озону, що застосовується під час обробки озоном води. Дифузний камінь не може стати джерелом забруднення води, що очищається, оскільки сам безперервно очищається озоном. Дифузний камінь має бути занурений у воду. Якщо потрібно провести озонування рослинної олії, молока або жирів, слід використовувати трубочку без дифузного каменю, щоб уникнути його засмічення частинками продукту.

Новий озонатор можна перевірити на працездатність у такий спосіб. Якщо відчувається запах озону або прилад занадто сильно шумить - можливо, він несправний. Про несправність також може свідчити відсутність легкого шуму, який виробляє генератор, що працює. Якщо прилад на вигляд справний, існує ще один спосіб перевірки, більш надійний, ніж перевірка на око. Налийте в склянку води і додайте крапельку синього чорнила. Після обробки води озонатором вода має знебарвитися. Як довго використовувати працюючий прилад? Для подовження терміну служби і запобігання передчасному виходу з ладу озонатор не повинен безперервно працювати понад півгодини. Якщо потрібна триваліша робота, робіть перерву на 10-15 хвилин кожні півгодини.

Купити озонатор з доставкою по Україні досить просто - вибирайте вподобану модель на сайті ozonet.com.ua та оформлюйте замовлення! Наші фахівці по телефону розкажуть вам всі нюанси і допоможуть вибрати модель.