Нові надходження: ходунки для дорослих

На жаль, від травм і переломів ніг ніхто з нас не застрахований. Щоб полегшити стан хворого і допомогти йому швидше реабілітуватися і були розроблені ходунки. Це спеціальні пристосування, які підходять як для інвалідів, так і для літніх людей, яким важко самостійно пересуватися. Сьогодні дізнаємося, які види цих конструкцій бувають, і на що звертати увагу під час купівлі такого товару.

Для чого потрібні такі пристосування? Ходунки для інвалідів і літніх людей необхідні в таких випадках:

- Людям похилого віку - щоб можна було пересуватися без сторонньої допомоги, адже ходунки стійкіші, ніж тростини або милиці.

- Інвалідам ці пристосування необхідні, щоб знизити навантаження на ноги, а також зберегти рівновагу під час стояння або під час ходьби.

Основні види

Ходунки для інвалідів і літніх людей бувають наступними:

- Стаціонарні. Завдяки їм людина тримає рівновагу під час пересування, у неї поліпшується координація. Такі ходунки використовуються для ходьби по твердій, рівній поверхні. Конструкція таких пристосувань повністю переставляється перед собою під час руху, а навантаження з ніг переноситься на руки. Застосовуються пристрої на початковому етапі відновлення, коли людині складно утримати баланс.

- Універсальні. У таких ходунках людина може перейти з фіксованого в крокуюче положення, тому використовувати їх можна як на самому початку реабілітації, так і тоді, коли хворий трохи відновиться.

- Пристрої, що крокують. За допомогою таких пристосувань людина буде поперемінно переміщати праві та ліві ніжки ходунків, імітуючи власні кроки. Використовується такий пристрій на пізніх стадіях реабілітації.

Ваптість

Здебільшого ціна залежить від виду пристосування і наявності додаткових функцій. Ходунки можна купити у спеціалізованих магазинах із продажу різних медичних пристосувань, наприклад, у мережі магазинів Ozonet.

Вартість таких пристроїв залежить від таких пунктів:

  • Можливості регулювання кута нахилу, висоти пристрою і ручок.
  • Наявності функції складання та кріплення.
  • Вантажопідйомності ходунків.
  • Наявності коліс, функції крокування, сидіння, а також таких важливих предметів, як сумка, кошик, столик.
  • Качества ручек ходунков, конструкции и эргономичности устройства.

Вартість ходунків для інвалідів може коливатися від 1 до 7 тисяч гривень.

Де купити ходунки для літніх людей?

Якщо у вашому місті немає спеціалізованих магазинів із продажу таких товарів - можна звернутися по допомогу в інтернет-магазин Ozonet. Замовити будь-який вид ходунків можна саме тут.

Популярні виробники

Попитом користуються інвалідні ходунки таких компаній:

1. OSD. Це італійський виробник підтримувальних пристосувань. Ходунки цієї фірми мають легку конструкцію, міцну раму, маневрені колеса, спеціальні тримачі, які дають змогу комфортно ходити в туалет.

2. Норма-Трейд. Українська компанія, що виробляє міцні та легкі конструкції. Компанія виробляє медичні пристрої зі спеціальними фіксаторами, які дають змогу без проблем змінювати режими під час ходьби.

3. Doctor Life. Країна виробництва цих ходунків - Корея (бренд корейської компанії DS MAREF). Особливостями пристосувань фірми є стійкість до корозії, а також відмінне поєднання ціна/якість.

Ступінь міцності

Цей критерій дуже важливий під час придбання такого пристрою, як ходунки для літніх людей. Як вибрати пристосування, виходячи з цього пункту? Якщо людина бачить, що рама в конструкції прогинається під нею, тоді потрібно шукати модель важчу і потужнішу. В іншому разі неміцний виріб може зламатися, і людина травмується, оскільки впаде на землю. Кількість ніжок Є ходунки як із 3, так і з 4 ніжками. Парна кількість тримачів забезпечують кращу стійкість. Однак 3 ніжки гарантують показову маневреність. Звідси випливає, що ходунки з непарною кількістю ніжок підійдуть більше для домашнього використання, а з парною - для переміщення вулицею або під час ранньої реабілітації. Ролатори (пристосування з роликами) підбирають залежно від розміру коліс і наявності блокувальних гальм. Ходунки з великими роликами зручні для вулиці, маленькі - для дому. Рукоятка має бути комфортною, м'якою, не ковзати, не натирати долоні. Найкраще придивлятися до моделей ходунків із широкою рукояткою. Часто продаються конструкції з пластиковими ручками, але такі пристосування можуть не підійти, якщо в людини сильно пітніють руки. У цьому разі потрібно придбати ходунки з пористою ручкою. Вибирають такі пристрої індивідуально залежно від віку пацієнта, його фізичного та психологічного стану, класу захворювання.

Який саме екземпляр підійде конкретному хворому, можна тільки з лікарем.

<



Рекомендовані товари