Види електрогрілок та їх застосування

Електроприлади спрощують життя людини в будь-якій сфері, роблячи його комфортнішим. Так само вони можуть допомогти з настанням холодів, навіть якщо з опаленням виникли перебої або ж людина сама по собі важко зігрівається. В асортименті сучасних електрогрілок кожен знайде собі виріб, який і холодного вечора зігріє, і око порадує. Ці корисні штучки працюють завдяки нагрівальному елементу, розташованому всередині виробу. З метою запобігання перегріву, нагрівальний пристрій ізольовано, тож користуватися електричною ковдрою або простирадлом абсолютно безпечно для користувача. Багато моделей таких виробів додатково укомплектовані таймером. Тобто, Ви можете самі задавати режим і температуру тепла, що виробляється.

Якими бувають електричні грілки

Електроковдри. Вони з'явилися відносно недавно, але вже встигли вдосконалитися настільки, що на вигляд майже нічим не відрізняються від звичайних пухових ковдр. При цьому забезпечують постійне, рівномірне тепло для користувача. З електричною ковдрою можна спокійно засинати в кімнаті з відкритими вікнами навіть у холодну пору, не побоюючись застуди. Так і кімната провітрюється, і сам користувач спить у теплі та затишку.

Електропростирадла. Гарні для нагріву ліжка і підтримки тепла в ньому. Особливо виручають пацієнтів з порушеною терморегуляцією організму, не допускаючи його переохолодження. Водночас, вони не перегрівають і не несуть жодної небезпеки.

Грілки у вигляді чобітка або пояса. Націлені на підтримку тепла в певній ділянці тіла. Часто буває так, що у літніх людей, наприклад, постійно мерзнуть ноги. Через це збільшується ризик застудних захворювань, виникає оніміння кінцівок, та й постійний холод у ногах відчувати неприємно. Грілка-чоботок розв'язує цю проблему, краще за тазик із гарячою водою і вовняні шкарпетки. Особливо корисний такий виріб у разі підвищеного тиску, коли лікарі рекомендують прикладати грілку до ніг. Грілки-пояси рекомендується людям із радикулітом, остеохондрозом, а також у разі застуджених м'язів грудного і поперекового відділів, хвороб нирок, шлунково-кишкового тракту.

Невеликі електричні грілки купують і для домашніх тварин, щоб забезпечити для них постійне тепло. Як показує практика, чотириногі улюбленці із задоволенням відпочивають на такому місці.

Характеристики електричних грілок

Будучи електронними приладами, електрогрілки мають різні характеристики, за якими вибирають ту чи іншу модель. Так, вироби розрізняються між собою за такими параметрами:

  • наявність або відсутність захисту від перегріву
  • наявність непромокального чохла для виробу
  • кількість режимів нагріву: від 1 до 6
  • функція автоматичного вимкнення
  • тип регулювання нагрівання
  • умови прання: тільки ручне, в машинці або комбіноване
  • тип живлення
  • функція швидкого нагрівання

Зазвичай, непромокальний чохол потрібен швидше для лежачих хворих, домашніх тварин, маленьких дітей. З іншого боку, він може стати корисною характеристикою в сирих приміщеннях.

Як правильно використовувати електрогрілку

Перше, що потрібно пам'ятати - завжди використовуйте електрогрілку тільки за призначенням. Якщо Ви придбали електроковдру, значить нею можна тільки вкриватися, але не лягати на неї і не стелити на ліжко. Те ж саме стосується електропростирадла: воно призначене тільки для того, щоб стелити його, але не вкриватися ним. Від цього залежить тривалість терміну служби і справність роботи пристрою. Слідкуйте також за цілісністю виробу, зокрема - нагрівальних елементів. Якщо він не передбачений для прання в машинці - в жодному разі не нехтуйте цим застереженням. Належний догляд та експлуатація грілки забезпечать Вас постійним теплом і справною службою не на один рік.




Рекомендовані товари