Кварцовий бактерицидний опромінювач SM Technology SMT-36/360 Безозоновий 36Вт з пультом ДУ і таймером
- Виробник: SM Technology
- Наявність: В наявності
- Гарантія 3 роки
- Діаметр підставки (Ø) 140 мм
- Живлення Від мережі
ОСНОВНІ ВЛАСТИВОСТІ
- усунення грибка і його спор на стінах, підлозі, санвузлах;
- знищення пилового кліща;
- боротьба з дрібними комахами: мошки, мухи.
| Гарантія | 3 роки |
| Живлення | Від мережі |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 36 Вт |
| Пульт | Є |
| Рекомендована площа приміщення (м2) | до 50 |
| Тип опромінювача | Безозоновий |
| Тип світильника | Відкритого типу |
| Частота | 50 Гц |
| Країна виробник | Україна |
| Розмір | 63 х 14 х 14 см |
| Комплектація | Лампа бактерицидна, підставка, інструкція, упаковка |
| Тип кріплення | Переносна |