Механічні тонометри
Механічні тонометри
Механічний тонометр із фонендоскопом, сфігмоманометром і грушею для нагнітання повітря - це невід'ємний інструмент для медпрацівника, який працює на виїзді, як-от швидка допомога, швидка допомога, невідкладна допомога чи сімейні лікарі. Механічний тонометр - класичне пристосування для вимірювання систолічного та діастолічного тиску. І незважаючи на наявність більш сучасних аналогів, таких як автоматичний і напівавтоматичний тонометри, механічне пристосування не втрачає своєї актуальності й понині, завдяки низці якостей:
Міцність - пристрій не так схильний до пошкоджень, не боїться вологи, його зручно складати і брати з собою. Тобто можна сказати, що такий тонометр практично не ламається.
Точність - сучасні механічні тонометри вважаються найкращим рішенням для вимірювання тиску в людей, які страждають на атеросклероз. Це пояснюється тим, що електронні датчики на автоматичних пристроях можуть давати похибку через особливості судин пацієнтів. Механічний же пристрій такої похибки не дасть і точно покаже результат.
Доступна ціна - такі тонометри найбільш бюджетні за вартістю. Класична комплектація, справна робота, достовірні результати - нічого зайвого.
Економічність - прилад не потребує батарейок і живлення від мережі.
Особливості застосування
Звісно, виміряти тиск механічним тонометром може будь-який медик. Однак якщо Ви купуєте пристрій для дому, то можете не сумніватися, що користуватися ним буде зовсім не складно.
Досить надіти манжету на руку, на 6-8 см вище ліктя, щоб вона перебувала приблизно на рівні серця. Стетоскоп прикласти до центру вигину руки, це дасть змогу чітко розчути пульс, коли повітря буде виходити. За допомогою груші нагнітайте манжету до рівня 200-220 мм.рт.ст. Поступово, по 2-4 мм.рт.ст. спускайте повітря, орієнтуючись на циферблат сфігмоманометра і на удари в стетоскопі. За першого удару зафіксуйте показник на циферблаті, який відображатиме верхній або систолічний тиск. Коли пульс нормалізується, тобто, коли почуєте останній гучний удар, зафіксуйте другий показник, який відображатиме діастолічний тиск (нижній). Також у такий спосіб зручно рахувати ЧСС, завдяки виразному звуку ударів серця. Рекомендується провести вимірювання тричі, а потім підрахувати середнє значення. Це все, що потрібно знати про експлуатацію механічного тонометра.
Ніякі батарейки або живлення від електромережі не потрібні.
Вимірювач тиску, доступний кожному
Магазин медтехніки і товарів для здоров'я Ozonet представляє широкий асортимент тонометрів, зокрема механічних від відомих виробників медичної техніки, таких як Little Doctor, Gamma, Rossmax та інші. Пристосування користуються широкою популярністю серед медиків, повністю укомплектовані, мають гарантію, оснащені циферблатом, який можна прочитати, і зручною манжетою.
На сайті Ozonet є докладна характеристика про кожну модель, а консультанти готові допомогти підібрати найбільш оптимальний для Вас пристрій.
Купити вподобаний механічний тонометр можна за допомогою замовлення на сайті інтернет-магазину або телефоном, замовивши оперативну доставку до Одеси, Дніпропетровська, Харкова, Сум і будь-якого іншого населеного пункту України; або можна забрати прилад з одного з магазинів у Києві.
Якщо Ви любите класику, довіряєте перевіреним поколіннями пристроям, хочете, щоб надійний вимірювач тиску був завжди під рукою і не підводив - механічний тонометр, це те, що Вам потрібно.